Tomasz Mikołajczyk TECHNICZNA OBSŁUGA ROLNICTWA
Wygrodzenia

Wygrodzenia dla bydła wolnostanowiskowe

O komfort zwierząt hodowlanych trzeba dbać w szczególny sposób. Pomogą Wam w tym wytwarzane przez naszą firmę przegrody legowiskowe dla bydła, które służą do wyodrębnienia dla każdej krowy własnej przestrzeni w rzędach legowiskowych. Wspomniane rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w oborach, w których na co dzień przebywa kilka bądź kilkanaście sztuk rogacizny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MIKOMAX. Znajdziecie u nas różnorodne wolnostanowiskowe wygrodzenia do bydła w atrakcyjnej cenie.

 

Najważniejsze zalety naszych wygrodzeń

Oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju przegród dla zwierząt gospodarskich. Konstrukcje różnią się wielkością, kształtem oraz systemem mocowań. Dzięki temu macie możliwość wyboru modeli dopasowanych do swych potrzeb. Możecie liczyć też na wysokiej jakości serwis, uczciwość i wiarygodność w kontakcie z Wami oraz zaangażowanie, elastyczność i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Wygrodzenia dla bydła wolnostanowiskowe odznaczają się solidnością budowy oraz łatwością montażu. Przymocowuje się je do wbetonowanych w podłoże słupków albo bezpośrednio do podłogi. W tym pierwszym przypadku zastosowanie znajduje właściwie skonstruowany system połączeń rur nośnych, w drugim natomiast kołki rozporowe.

Wykonywane przez nas wysokiej jakości przegrody dla bydła zapewniają krowom swobodę ruchu oraz komfortowe miejsce do odpoczynku. Umożliwiają również szybkie i sprawne czyszczenie oraz dezynfekcję boksu. W zależności od wielkości obory i sposobu jej urządzenia modele te można układać w ciągi jednostronne lub dwustronne.

 

Jak wybrać przegrody dla bydła?

Mając na uwadze fakt, że wysoko-mleczne krowy przebywają w legowisku około 12 h dziennie, odpowiedni dobór wygrodzeń wolnostanowiskowych wpływa na wydajność stada, a tym samym ekonomikę produkcji. Kształt oraz wysokość konstrukcji powinien być dobrany do wielkości zwierzęcia oraz dodatkowo zapewnić takie ułożenie krowy, aby możliwość zabrudzenia legowiska była jak najmniejsza. Wygięcia przegrody powinny ograniczać możliwość występowania otarć. Odpowiedni kształt wygrodzeń wolnostanowiskowych dobiera się do typu legowiska: boks wysoki lub głęboki. Zdecydujcie się na najlepsze rozwiązanie dla siebie!

 

Więcej o naszych przegrodach

 

wygrodzenia dla bydła + maty legowiskowe

Poznaj opinie naszych Klientów

Zdecydowanie polecam produkty, które oferuje firma MIKOMAX Pana Tomasza Mikołajczyka. Są to produkty wysokiej jakości do których nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Począwszy od ruszt kończąc na poidlach gdyż całe wyposażenie naszej obory jest właśnie od Pana Tomasza. Na szczególną uwagę zasługują przegrody legowiskowe, które zaoferowała nam firma MIKOMAX a z których jesteśmy strasznie zadowoleni. Ich konstrukcja uniemożliwia krowom załatwianie się w legowisko co wiadomo w dużym stopniu wpływa na to że krowy są czyste i nie mamy problemu z usuwaniem ich z legowisk gdyż praktycznie wszystko trafia na podłogę rusztowa z której jesteśmy strasznie zadowoleni i którą również zakupiliśmy u Pana Tomasza. Bardzo polecam współpracę z firmą MIKOMAX gdyż zamówienia są realizowane w terminie z niczym nie ma żadnych problemów i myślę że każdy kto zdecyduje się na współpracę z Panem Tomaszem będzie zadowolony.

~ Jacek Siestrzewitowski