Tomasz Mikołajczyk TECHNICZNA OBSŁUGA ROLNICTWA
Ruszta dla trzody

Ruszta betonowe dla trzody chlewnej, ruszta do chlewni

Prezentujemy nowoczesne wyposażenie do gospodarstwa rolnego, za którego pomocą zapewnicie właściwe warunki sanitarne w swojej hodowli. Oferowane tutaj ruszta betonowe przeznaczone są dla trzody chlewnej i występują w kilku odsłonach. Wykonane z kompozytu produkty są świetnym rozwiązaniem ze względu na bardzo dobre właściwości tego materiału, który wyróżnia się wysoką odpornością na wilgoć oraz duże wahania temperatur. Oprócz wariantów do chlewni sprzedajemy też wersje do obory, które znajdziecie w pozostałej części katalogu. 


Betonowe ruszta do chlewni – różne rodzaje

Oferta rusztów betonowych dla trzody chlewnej obejmuje trzy rodzaje różniące się od siebie szerokością szczelin dopasowaną do grup wiekowych zwierząt. Modele przeznaczone dla prosiąt wykonywane są ze szczeliną 13 mm lub 15 mm, dla tuczników (od wagi 25 kg do końca tuczu) 17 mm oraz macior 20 mm. Kształt szczelin w rusztach betonowych został tak zaprojektowany, aby zagwarantować należyty odpływ odchodów do kanałów gnojowych pod rusztami.  Ze względu na fakt, że powierzchnia stąpania wraz z użytkowaniem staje się śliska, produkty w standardzie wykonywane są z szorstką powierzchnią, zapewniającą bezpieczeństwo podczas poruszania się zwierząt. Krawędzie szczelin są dodatkowo szlifowane.


Dlaczego warto wybrać betonowe ruszta do chlewni?

Zwierzęta żyjące w zamkniętym pomieszczeniu wydalają odchody bezpośrednio pod siebie. Z tego powodu trzeba im zapewnić odpowiednie podłoże, wyposażone w ruszta betonowe do chlewni. Dzięki temu nieczystości trafiają poprzez szczeliny do zbiornika odizolowanego od trzody, przez co znajdujące się w ich bakterie nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Dodatkową zaletą tego rodzaju wyposażenia jest jego pozytywny wpływ na gospodarkę gnojowiczą. Uzyskany tym sposobem materiał biologiczny możecie łatwo usunąć i wykorzystać do nawożenia upraw warzyw, zbóż i owoców. 

Aby zagwarantować trzodzie chlewnej bezpieczeństwo i wygodę, należy dobierać ruszta betonowe pod kątem masy i rozmiaru konkretnych zwierząt. Z tego powodu w ofercie przygotowaliśmy kilka wariantów różniących się między sobą między innymi szerokością szczelin. Zrobione na bazie kompozytu konstrukcje mogą wytrzymać wysokie obciążenia, których dokładny zakres znajdziecie w opisie konkretnego modelu dla macior, prosiąt lub tuczników. Polecamy je do chlewni małych i wielkopowierzchniowych, w wariancie standardowym lub częściowo zamkniętym. 


MIKOMAX – ruszta betonowe dla trzody chlewnej

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do rolników, ale także do firm specjalizujących się w budowie pomieszczeń gospodarskich. Sprzedajemy wyłącznie ruszta betonowe dla trzody chlewnej oraz bydła, które spełniają najwyższe standardy jakościowe, zapewniając przy ich wyborze fachowe doradztwo. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw Waszym potrzebom, dlatego stale poszerzamy asortyment o kolejne, funkcjonalne elementy wyposażenia do chlewni oraz obór. Zapraszamy do sprawdzenia dotychczasowych realizacji firmy MIKOMAX i do składania zamówień drogą mailową lub telefoniczną!

Więcej o Rusztach z naszej oferty

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania – zapraszamy do kontaktu.

Cena

Każda nasza oferta podlega indywidualnej wycenie, zapraszamy do konktaktu.

 

Nasze realizacje - Ruszta dla trzody

  • 21-411 Wojcieszków
  • 21-411 Wojcieszków 2
  • 14-260 Targowisko Górne
  • 09-303 Sinogóra
  • ТзОВ Барком | Ukraina
  • AGRIBALT AS | Estonia
Zobacz więcej